ПРОВЕЛИ НАРАДУ З КЕРІВНИКАМИ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ОРГАНІЗАЦІЙ ГЛУХОВА З ПИТАНЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ МІСТА ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Двадцять дев’ятого листопада цього року в залі засідань Глухівської міської ради було проведено нараду з керівниками підприємств, установ, організацій Глухова під головуванням міського голови Мішеля Терещенка з питання життєдіяльності міста в умовах введення воєнного стану в Сумській області. З метою роз’яснення широкому колу громадськості ситуації, що склалася, та обговорення подальших дій на нараду були запрошені представники силових структур.

Мішель Терещенко повідомив присутніх про Указ Президента та введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні. У зв’язку з цим Сумщина увійшла до переліку областей, де було введено воєнний стан.

Військовий комісар Глухівського ОМВК Нємцев А.В. звернув увагу присутніх  на питання, які нині особливо цікавлять глухівчан. Він розповів про те, що ОМВК працює в штатному режимі, а часткова мобілізація населення оголошується Президентом у строки та обсягах відповідно до загроз національній безпеці і обороні України. На даний час мобілізація НЕ ОГОЛОШЕНА. Він звернув увагу на те, що необхідно довіряти лише джерелам офіційної інформації. Ворог намагається навмисно  посіяти паніку серед населення  та поширити неправдиві публікації, чутки, смс-повідомлення. Тож, зараз необхідно бути максимально пильними.

Також, він повідомив про те, що в Сумській області планується проведення «Єдиного стрілецького дня» з залученням особового складу батальйону територіальної оборони. Андрій Володимирович звернув особливу увагу на можливі випадки шахрайства, коли невідомі особи намагатимуться скористатися ситуацією, що склалася в країні, та вимагати від громадян оглянути помешкання, чи конфіскувати майно, аргументуючи свої дії введенням воєнного стану. Відтак, у цьому разі необхідно вимагати у людей документи, за необхідності викликати поліцію, уточнити дані співробітника поліції, та перевірити інформацію, зателефонувавши за телефоном 102!

Начальник Глухівського відділу поліції Войтенко О.Г. повідомив про те, що з 26 листопада 2018 року з метою максимально ефективної профілактики та миттєвого реагування в будь-якій можливій ситуації поліція працює в стані посиленого несення служби: цілодобова охорона адміністративних будівель, особовий склад переведено в режим цілодобового несення служби, додатково створені слідчо-оперативні групи, посилено взаємодію з прикордонниками, МНС, патрульною поліцією.

Олександр Григорович наголосив, що криміногенна ситуація в Глухові спокійна та стабільна. Тому, підстави для занепокоєння абсолютно відсутні. Також, він  зазначив, що в разі виявлення шахрайських дій щодо збору коштів для військових, чи поліції, вчинення провокацій та поширення паніки в місті, необхідно терміново повідомити про це працівників поліції.

У підсумку,  представники влади та силових структур запевнили присутніх у тому, що сьогодні нема жодних підстав для паніки і хвилювання та попросили керівників підприємств, установ, організацій Глухова донести інформацію до  підлеглих, посилити охорону своїх об’єктів у нічний час, бути особливо пильними та обережними.