УВАГА! ЦЕ ВАЖЛИВО!

Шановні мешканці Сумщини!

В умовах гібридної війни проти України об’єкти критичної інфраструктури (військові частини, підприємства оборонно-промислового, транспортного комплексу, нафтогазовидобувної галузі тощо) та місця масового перебування людей знаходяться в зоні особливої уваги ворожих сил.

Надзвичайні події на цих об’єктах можуть призвести до тяжких наслідків - людських жертв, підриву обороноздатності нашої держави, значних економічних збитків, блокування життєдіяльності населених пунктів і дестабілізації суспільної обстановки та громадського порядку.

При підготовці диверсій та терактів їх організатори використовують різні інформаційні можливості, у тому числі відкриті Інтернет-джерела. У соціальних мережах, відеохостінгових сайтах користувачі досить часто розміщують корисні для терористів матеріали: аерозйомку об’єктів з квадрокоптерів, фото- відеозйомку пересування військових колон із прив’язкою до геолокації, місцевість навколо військових та режимних об’єктів, оборонних підприємств.

Звертаємо увагу громадян, що, оприлюднюючи подібні матеріали, Інтернет-користувачі неумисно можуть сприяти підготовці до вчинення злочинів проти основ національної та громадської безпеки.

Управління Служби безпеки України в Сумській області просить мешканців регіону утримуватися від розміщення у відкритому доступі матеріалів із даними про об’єкти критичної інфраструктури та особливості їх функціонування.

У випадку надходження інформації щодо протиправних дій, пов’язаних з можливою диверсійно-терористичною діяльністю, просимо громадян звертатися на цілодобову «лінію довіри» УСБУ в Сумській області (0542-) 610-069 або на електронну скриньку Управління Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Уся отримана інформація буде ретельно перевірена.

Конфіденційність гарантується.

Прес-група УСБУ в Сумській області