ДВА НЕРАДИВИХ БАТЬКА ПРИМУСОВО СПЛАТИЛИ АЛІМЕНТИ ЧОТИРЬОМ ДОНЬКАМ

Юстиція Сумщини продовжує роботу по забезпеченню права дітей на вчасне й повне отримання аліментів. У 2018 році на користь дітей Сумщини сплачено вже понад 106 мільйонів гривень.

Такого результату вдалося досягти, завдяки дії Закону "Чужих Дітей Не Буває", який надав дієві інструменти впливу на батьків-боржників.

У Кролевецькому районі батько заборгував своїм донькам Крістіні й Лізі майже 45 тисяч гривень. І тільки загроза тимчасових обмежень у праві керування транспортними засобами, користування зброєю, полювання та виїзду за межі України, примусила батька сплатити борг. Більше того, до цієї суми було дораховано ще й 50 % штрафу, що склало понад 22 тисячі гривень. Усі кошти направлені донькам.

Подібна ситуація виникла й у батька із Глухова, який не поспішав сплачувати аліменти донькам Анні та Анастасії. Борг сягнув 42 тисяч гривень. Вплинули на батька тільки обмеження, під тиском яких він сплатив борг і більше 21 тисячі гривень штрафу.

Нагадаємо, що ІІ пакет закону "Чужих Дітей Не Буває" передбачає нарахування штрафних санкцій за невчасну сплату аліментних зобов’язань: рік несплати - 20 % від суми боргу, 2 роки – 30 %, 3 роки – 50 %.

Закон – один для всіх!

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56