ВАКЦИНАЦІЯ - ЦЕ ВАШ ЗАХИСТ

Шановні громадяни! Зверніть увагу!

Що таке вакцинація? Вакцинація необхідна  для захисту здоров’я Вашої дитини. Інфекційні хвороби дуже небезпечні, можуть викликати ускладнення, інвалідність, деякі – смерть.

Ніщо не зможе захистити Вашу дитину від небезпечних інфекцій краще за вакцинацію. Альтернатив вакцинації немає. Якщо 95% людей мають імунітет проти інфекційного захворювання, воно не пошириться територією країни, навіть якщо буде заведено з іншої держави.

Такий імунітет називається «колективним». Він захищає дітей, котрим не можна проводити вакцинацію через постійні протипоказання і формується лише в результаті охоплення  вакцинацією понад 95% населення.

В КНП «ЦПМСД» Глухівської міської ради створені всі умови для вакцинації дітей. Перед вакцинацією необхідно звернутися до свого сімейного лікаря, який огляне дитину та направить до кабінету щеплень.

Не зволікайте! Адже найдорожчий скарб для усіх батьків  - це здоров’я нашої малечі.

ЩОДО НАПРУЖЕНОЇ ЕПІДЕОМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ