«ВІНОЧОК ДРУЖБИ»

04 листопада 2018 року на базі Сумського державного університету був  проведений обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби».

Мета фестивалю – виявлення і підтримка талановитих дітей та учнівської молоді, залучення їх до процесу збереження надбань національної культурної спадщини, популяризації народного хореографічного мистецтва, сприяння та розвитку національної культури.

051543

До участі в обласному етапі були запрошені хореографічні колективи закладів загальної середньої, позашкільної освіти, які стали переможцями І етапу. Конкурсанти представляли хореографічні номери, створені на основі українського народного танцю. Конкурсна програма проходила за двома рівнями виконавської майстерності: вищим та основним; та за трьома віковими групами: молодша, середня, старша.

051544

За підсумками обласного етапу конкурсу у середній віковій групі основного рівня виконавської майстерності хореографічний колектив «Радість»  Глухівського міського центру позашкільної освіти посів почесне третє місце. Переможці були нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, а також пам’ятними статуетками.

051545

Вітаємо учасників хореографічного колективу "Радість" із вдалим виступом. Бажаємо творчої наснаги і нових звершень! Так тримати!!!

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56