ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Цієї п"ятниці актова зала Глухівського міського палацу культури сяяла посмішками працівників соціальноі сфери Глухова. Того дня ми всі вітали цих сердечних і щирих людей з їх професійним святом.

Секретар міської ради Олена Демішева звернулась до них з вітальним словом, висловила подяку, засвідчила повагу і шану, урочисто вручила нагороди:

Подяку Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України НІКОЛАЄНКО Світлані Іллівні, директору територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради, ЯРИНІ Тамарі Іванівні, директору Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Почесну грамоту Пенсійного фонду України ХАРСУН Ользі Степанівні, головному спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Глухівського об’єднаного управління пенсійного фонду України Сумської області.

Почесну грамоту Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області з нагоди Дня працівника соціальної сфери ІГНАТЕНКО Віталію Миколайовичу, начальнику відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Глухівського об’єднаного управління пенсійного фонду України Сумської області.

Почесну грамоту Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації ДЖУСУПОВІЙ Ірині Володимирівні, головному бухгалтеру Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів; КЛИМЕНКО Людмилі Миколаївні, соціальному робітнику відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради; ПОПИК Надії Вікторівні, начальнику відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Глухівської міської ради; СТРЕБУЛЬ Ользі Олександрівні, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради.

Почесну грамоту Глухівської міської ради з нагоди Дня працівника соціальної сфери ДЕМИДЕНКО Оксані Миколаївні, музичному керівнику-педагогу Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів; ЗАРЕЦЬКІЙ Ліні Миколаївні, головному спеціалісту відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Глухівської міської ради; МОВІ Ользі Олександрівні, державному соціальному інспектору сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Глухівської міської ради; ПРОЦЬКО Вікторії Вікторівні, провідному фахівцю з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості; САДОВНИЧІЙ Людмилі Вікторівні, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради; ХАНДЕЙ Любові Іванівні, соціальному робітнику відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради; ЩЕБЕТЬКО Марині Григорівні, головному спеціалісту відділу обслуговування громадян Глухівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області.

Для тих, хто щодня віддано стоїть на варті захисту соціальних гарантій наших громадян, була підготована насичена концертна програма, яка і продовжила урочистості.