І ЗНОВУ "УРОК З ЧЕМПІОНОМ"

Освітньо-спортивний проект «Урок з чемпіоном» крокує школами Глухова. Сьогодні до учнів школи №5 завітав один з найтитулованіших спортсменів за всю історію спортивного Глухова – Артур Зальотов –майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу, дворазовий чемпіон світу з жиму лежачи серед юніорів (2017-2018 рр.), триразовий чемпіон Європи з жиму лежачи серед юніорів (2017-2018 рр.), чемпіон світу з жиму лежачи серед юнаків (2014 р.), срібний призер чемпіонату світу з жиму лежачи серед юнаків (2015 р.), багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України з жиму лежачи серед чоловіків, юніорів, юнаків, рекордсмен світу, Європи та України серед юніорів з жиму лежачи.

П’ятдесят юних глухівчан розпитували чемпіона про те, як він навчався у школі, які має захоплення, коли вперше прийшов до спортивної зали, у яких країнах встиг побувати, про найкращі спортивні результати…
Титулований гість з радістю розповів про свої шкільні роки, про захоплення музикою і співом. Дітей і вчителів школи, які були присутні на заході, приємно здивував той факт, що Артур – випускник школи мистецтв імені Максима Березовського, володіє грою на декількох музичних інструментах. Звісно розповів 19-річний спортсмен про те як вперше прийшов до фізкультурно-спортивного клубу «Гармонія», як завдячуючи заслуженому тренеру України Феліксу Володимировичу Колтакову, захопився пауерліфтингом, про спортивні успіхи і досягнення.
Своєю розповіддю чемпіон, сподіваємось, надихнув багатьох школярів до активних занять фізичною культурою і спортом.
Після спілкування у форматі «запитання-відповідь» Артур Зальотов провів урок фізичної культури з учнями.

Завершували захід традиційні для «Уроку з чемпіоном» автограф сесія та фотографування на пам’ять.

Також всі діти отримали від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» солодкі подарунки.

Після заходу керівництво школи провело екскурсію навчальним закладом для гостей.
Займайтесь спортом! Любіть рідне місто Глухів!
Микола Колтаков, майстер спорту України міжнародного класу,
Директор МЦФЗН «Спорт для всіх»