НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "ДЕМЕНЦІЯ. ПРОБЛЕМИ.СПІВПРАЦЯ"

29 жовтня 2018 року у м. Києві у Великій конференц залі Національної академії наук України відбулась науково – практична конференція «Деменція. Проблеми. Реалії. Співпраця». Конференція містила пленарні засідання, а також багато часу приділялось обміну досвідом для учасників.

Різноманітні методики, професійний підхід та нове бачення щодо збереження та підтримання важливих когнітивних навичок у людей поважного віку. Цікаво та корисно було почути голову Хесед «Бней Азріель», яка поділилась досвідом роботи з людьми з деменцією, а також розповіла про досвід Британії, щодо зміни ставлення суспільства до людей які живуть з деменцією.

Загалом було розглянуто дуже важливі теми: юридичні аспекти проблем пов’язаних з деменцією, особливості роботи дільничного офіцера поліції з  дементною особою та з її родиною, співпраця та координованість дій різних відомств, доступне та ефективне лікування,  соціальна підтримка людей, що страждають на деменцію, та їхніх доглядальників. В конференції прийняли участь Тамара Александренко голова відділення ВБО «Турбота про літніх в Україні» в м. Глухові, Світлана Ніколаєнко директор територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради та волонтер відділення ВБО «Турбота про літніх в Україні» в м. Глухові Людмила Козаченкова.

За інформацією ВБО «Турбота про літніх в Україні» в м. Глухові та територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради