ВРАЖЕННЯ ВІД ОЛІМПІАДИ

  Учні 4-Б класу  загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 м. Глухова Сумської області  вперше взяли участь у дуже цікавих олімпіадах “Всеосвіти” з різних предметів. Це дало змогу перевірити свої знання, здобуті на уроках в початковій  школі. Дітям дуже сподобались різноманітні завдання, тому вірішили взяти участь і в наступних олімпіадах. Така форма роботи стимулює  пізнавальну активність та вмотивовує дітей до подальшого якісного вивчення шкільних предметів.

    Наш клас  активний, дружній, працьовитий. Дуже втішає, що в олімпіадах “Всеосвіти” наші учні отримали 19 дипломів( 1. 2 і 3 місця).  Вирішили взяти участь і в конкурсі на отримання подарунка для класу – мікроскопа.  Впевнені, що саме цей пристрій допоможе досліджувати і вивчати дітям оточуючий їх світ. 

301020

    Від імені учнів, батьків, вчителя Терещенко Валентини  Миколаївни та директора школи Юдіної Оксани Олександрівни виражаємо подяку за організацію і проведення таких олімпіад.

Дорогі друзі! Підтримайте наш клас у розіграші мікроскопів від компанії «Mr.Playwood». Голосуйте та поширюйте серед друзів в соціальних мережах https://vseosvita.ua/globe/material-367.html?fbclid=IwAR3bYpg-Rt3MTHYiRk6AdvsUsqQ5S1tBD6hpiOeohP3Wpe7j3AUdwR2MOxM

Згідно інформації Терещенко Валентини Миколаївни.

 

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56