ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ ЮНИХ БОГАТИРІВ ГЛУХОВА

Наближається державне свято День захисника України, що відзначається 14 жовтня, і Глухівська міська рада для містян готує цілий ряд культурних та спортивних заходів. Центр «Спорт для всіх» спільно з ФСК «Гармонія» (керівник заслужений тренер України Фелікс Колтаков). Тож, 3 жовтня ми  провели перший із запланованих заходів. В загальноосвітній школі №3 були організовані змагання з богатирського багатоборства «Котигорошко» серед учнів восьмих класів.

Команди вибрали собі відповідні назви для участі в змаганні - «Стронгмени» (8-А) і «Пауерліфтери» (8-Б).
Майбутні захисники України змагалися в п'яти конкурсах: «Прогулянка фермера», «Хто більше підтягується?», «Богатирська естафета», «Армспорт», «Перетягування канату».

В результаті наполегливої і безкомпромісної боротьби з перевагою в один бал перемогу в турнірі святкували спортсмени з команди «Пауерліфтери» в наступному складі:
Кравченко Дмитро, Бабков Олександр, Ільєнко Кирило, Данильченко Євген, Лисенко Андрій, Коптєв Михайло, Трохименко Ярослав, Шевєлєв Борис.

На другій позиції фінішували «Стронгмени»:
Токмаков Антон, Козловський Данило, Зайчик Максим, Щебетько Олександр, Левік Максим, Капець Андрій, Кльопов Максим, Левченко Ярослав.

Суддівство змагань здійснювала титулована бригада рефері: майстер спорту України з пауерліфтингу Валерій Дручок, майстер спорту України з пауерліфтингу Андрій Смолін, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу Микола Колтаков.

Всі учасники турніру «Котигорошко» були нагороджені дипломами та солодкими призами від міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Дякуємо за допомогу у проведенні заходу вчителям фізичної культури ЗОШ №3 МСМК Роману Луценку та Ігорю Гусляниці

Сподіваємось, що сьогоднішній захід мотивуватиме дітей до занять спортом та з учасників «Котигорошка» виростуть надійні та сильні захисники України.

Займайтеся спортом! Любіть рідне місто Глухів!
Микола Колтаков, директор МЦФЗН «Спорт для всіх»