ОФОРМЛЕННЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН - НА КОНТРОЛІ

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року №649-р виконавчим комітетом Глухівської міської ради були проведені інформаційно – роз’яснювальні заходи щодо інформування суб’єктів господарської діяльності про недопустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин, шляхом публікацій в ЗМІ, здійсненні відвідувань роботодавців інспекторами праці, проведення обстежень місць масової торгівлі, тощо.

За результатами проведених заходів тільки в перший тиждень жовтня легалізували свою діяльність шляхом державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності 41 особа, до органів ДФС фізичними особами – підприємцями            подано повідомлень про прийняття на роботу більше як по семидесяти найманим працівникам, що дозволить збільшити надходження коштів до місцевого бюджету та Пенсійного фонду.

Хочеться нагадати тим роботодавцям, які ще не встигли офіційно оформити трудові відносини з найманими працівниками, що, відповідно до зазначеної постанови, з 5 жовтня Державною службою з питань праці та органами місцевого самоврядування будуть проводитись контрольні заходи по виявленню неоформлених працівників.  У випадку виявлення неоформленої праці підприємцю-порушнику доведеться сплатити штраф у розмірі  111 690 грн. за кожного неоформленого працівника.

�