ВШАНУВАЛИ ПЕДАГОГІВ ГЛУХОВА

Традиційно в першу неділю жовтня приходить до нас освітянське свято. Це час, коли шелестить золотим листям осінь і приносить нам свої щедрі дари. Сонце стає лагідним і бажаним, небо – синім і глибоким. Усі фарби стають насиченими і теплими. Це день, коли звучать слова подяки педагогам за їх невтомну працю, за їх творче вміння сіяти в дитячі серця зерна Любові, Добра, Справедливості.

4 жовтня 2018 року у міському Палаці культури відбулися урочистості, присвячені Дню працівників освіти.

За сумлінну працю на освітянській ниві, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління міський голова Мішель Терещенко вручив грамоти Валентині Терещенко, учителю початкових класів ЗОШ №1, Ользі Мєшковій, учителю початкових класів ЗОШ №2, Юлії Бадуліній, учителю української мови та літератури ЗОШ №3, Наталії Краснопольській, учителю початкових класів НВК:ДНЗ-ЗОШ №4, Тетяні Гапонько, учителю початкових класів ЗОШ №6, Олені Віноградовій, музичному керівнику ДНЗ «Зірочка», Валентині Пінчук, вихователю ДНЗ «Фіалка», Наталії Сергійчук, методисту художньо-естетичного відділу МЦПО, Олександру Кельбасу, тренеру-викладачу ДЮСШ, Ірині Кутняк, учителю математики ліцей-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Начальник відділу освіти Людмила Васянович вручила грамоти відділу освіти міської ради Наталії Гололобовій, вихователю НВК:ДНЗ-ЗОШ №5, Людмилі Капелько, вихователю-методисту ДНЗ «Ромашка», Ларису Кобзарьовій, музичному керівнику ДНЗ «Чебурашка», Аллі Михайленко, вихователю ДНЗ «Світлячок», Оксані Бадуліній, вихователю ДНЗ «Журавка», Галині Антипенко, начальнику господарчої групи відділу освіти, Тетяні Дризі, бухгалтеру централізованої бухгалтерії відділу освіти.

Вінцем урочистої програми став святковий концерт за участю вихованців закладів дошкільної освіти міста та виконавців міського Палацу культури.

Вітаємо зі святом! Бажаємо Вам, дорогі педагоги, відчуття повноти й неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!