МІШЕЛЬ ТЕРЕЩЕНКО ПРИВІТАВ ОСВІТЯН З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Сьогодні на святковому концерті з нагоди Дня вчителя міський голова Мішель Терещенко урочисто привітав працівників освіти Глухова.

На їхню адресу пронулали слова щирої подяки і безмежної поваги, побажання терпіння, наснаги, щастя і благополуччя. Він зазначив, що винагородою за нелегку але творчу й натхненну працю вчителі мусить бути вчасно отримана гідна зарплатня. Проте, сьогодні в Глухові є певні проблеми з цим, і їх необхідно вирішувати терміново. Тому, вже завтра він скликає позачергове засідання сесії.
Мішель Терещенко запевнив працівників сфери освіти, що буде докладати максимум зусиль, щоб таких ситуацій більше не виникало.
Також очільник міста урочисто вручив Почесні грамоти Глухівської міської ради найкращим педагогам міста:

БАДУЛІНІЙ Юлії Олексіївні, учителю української мови та літератури Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3; ВІНОГРАДОВІЙ Олені Володимирівні, музичному керівнику дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Зірочка»; ВОЙТЕНКО Ірині Олександрівні , викладачу Професійно-педагогічного коледжу ГНПУ ім. О. Довженка;ГАПОНЬКО Тетяіу Миколаївні, учителю початкових класів Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6; КЕЛЬБАСУ Олександру Володимировичу, тренеру-викладачу Глухівської ДЮСШ; КРАСНОПОЛЬСЬКІЙ Наталії Анатоліївні, учителю початкових класів Глухівського НВК ЗОШ І-ІІ ступенів №4; КУТНЯК Ірині Михайлівні, учителю математики Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою; ЛЕГАЧ Наталії Анатоліївні, керівнику гуртків «Культура мови та спілкування», «Молодіжне дозвілля» Глухівського медичного училища; МЄШКОВІЙ Ользі Степанівні, учителю початкових класів Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2; МОСКОВЧЕНКО Оксані Миколаївні, викладачу української мови та літератури ДНЗ «Глухівське вище професійне училище»; ПІНЧУК Валентині Василівні, вихователю ДНЗ(ясла-садок) «Фіалка»; СЕРГІЙЧУК Наталії Володимирівні, методисту художньо-естетичного відділу Глухівського МЦПО; ТЕРЕЩЕНКО Валентині Миколаївні, учителю початкових класів Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1; ХОЛЯВКО Ірині Вікторівні, кандидату філологічних наук, доцента кафедри української мови, літератури та методики навчання ГНПУ ім. О. Довженка.
Концертна програма до Дня вчителя, яку підготували митці МПК, продовжила урочистості.