ПРАВО НА СВОЄЧАСНЕ ОТРИМАННЯ ВИНАГОРОДИ ЗА ПРАЦЮ ЗАХИЩАЄТЬСЯ ЗАКОНОМ

 

Оплата праці працівників підприємства здійснюється в першочерговому порядку; своєчасність та обсяги виплати заробітної плати працівникам не можуть бути поставлені в залежність від здійснення інших платежів та їхньої черговості (ст. 97 Кодексу законів про працю (КЗпП), ст. 15 і 24 Закону «Про оплату праці»).

Заробітна плата повинна виплачуватися працівникові регулярно в робочі дні у строки, встановлені в колективному договорі, не рідше двох разів на місяць, не більше як через 16 календарних днів.

Необхідно зазначити, що за невиплату заробітної плати законодавством передбачено юридичну, адміністративну та кримінальну відповідальність.

Відділом з питань додержання законодавства про працю Глухівської міської ради, в ході виконання контрольних повноважень, було проведено перевірку одного з приватних підприємців, що здійснює діяльність на території м. Глухова. В ході проведення перевірки було встановлено факт невиплати заробітної плати найманому працівникові при звільненні. Відповідно до діючого законодавства, підприємця буде притягнуто до юридичної відповідальності у вигляді сплати штрафу в розмірі 3 мінімальних заробітних плат.

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56