ПЕРЕМОГА ЮНИХ ДОСЛІДНИКІВ

 

З 25 по 27 вересня 2018 року в Національному еколо-натуралістичному центрі м.Києва тривав фінальний  етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів 6-8 класів.

На конференцію приїхали учні закладів загальної середньої освіти з усієї України, щоб поділитися зібраним матеріалом щодо проведеного екологічного дослідження.  Наукову юнь Сумської області представляли семеро учасників.

Глухів представляли Поліна Гурець та Марія Міхно - юні науковці, вихованці гуртка «Екологія людини» (керівник Інна Гулакова) дослідницько-експериментального відділу Глухівського МЦПО, учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.

021636

Вихованки представляли колективну роботу з теми  «Популяризація знань серед дітей дошкільного віку, початкової школи та підлітків щодо екологічно безпечної утилізації елементів живлення». Дівчата розповіли про роботу над проектом «Здай батарейку – збережи планету», а саме окреслили коло заходів, проведених ними щодо даного дослідження: інсценізація казки екологічного змісту, перегляд мультфільмів, проведення екологічної гри для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку; проведення семінарів, тренінгів для учнів середньої ланки. Родзинкою роботи був відеосюжет про виконану роботу та створення книжки-розвивайки для дітей 5-7 років з практичними завданнями та QR-кодом для роботи через мобільний додаток.  

Протягом трьох днів тривала робота по захисту своїх напрацювань юними даруваннями у столиці нашої держави, де діти демонстрували свої презентації та результати дослідження, відвідували екскурсії, спілкувалися з однодумцями тощо. Захід завершився підведенням підсумків та врученням грамот. Поліна та Марія зайняли почесне І місце і їх виступ був відмічений, як найкращий. Журі цікавилися – де можна придбати таку книжку для своїх дітей…

Керівнику роботи та її вихованцям бажаємо цікавих досліджень, влучних висновків та, звичайно ж, перемог!!!

Згідно інформації відділу освіти Глухівської міської ради.

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56