"СПОРТ ДЛЯ ВСІХ" ПРОВІВ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ

 До міжнародного Дня людей похилого віку у сквері Бортнянського та Березовського пройшов фестиваль «Листопадом стеляться літа». В рамках свята міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провів спортивні змагання «Універсальний спортсмен».

021527

За нагороди турніру у сквері Бортнянського та Березовського змагались спортсмени поважного віку з Глухова, Березівської об'єднаної територіальної громади та Путивля. Команди-учасниці взяли участь у шести конкурсах різного напрямку – «Боулінг», «Тенісисти», «Збери врожай», «Влучний удар», «Дартс» та «Збери слово».

021530

 

Осінню атмосферу позитиву та гарного настрою підтримували вболівальники та учасники. Неперевершений шквал емоцій подарували всім присутнім досвідчені спортсмени-аматори. 

021518
За підсумками конкурсів І місце зайняла команда Березівської ОТГ у складі: 
Кравченка Івана, Усенко Антоніни, Фущіч Ніни, Бурляя Валерія, Мовчана Івана, Кулічевої Віри, Красовської Ніни, Мурашко Лідії. 
На другій сходинці команда Путивля у складі: Воробей Тетяни, Пєшкової Людмили, Рубан Майї; - Василенко Валентини, Рожченко Лариси, Ковальчук Раїси, Проценко Ніни, Висоцького Олександра, Яцина Юрія.

Почесне третє місце виборола команда Глухова у складі: Кухаренко Ольги, Решетько Наталії, Ляшенко Лідії, Приходіної Валентини, Третьякової Ольги, Падалки Людмили, Касімової Ольги, Мороз Галини, Москаленко Віри.
Всі спортсмени-учасники нагороджені ексклюзивними дипломами та медалями від міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

021531

 

Вітаємо переможців та призерів спортивних змагань «Універсальний спортсмен». Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких! Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Згідно інформації МЦФЗН "Спорт для всіх".

 

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56