ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ

1 жовтня на ганку біля міського палацу культури в Глухові відбувся Фестиваль «Листопадом стеляться літа».

В урочистому відкритті фестивалю взяли участь фольклорний ансамбль Слоутського СБК «Оберіг», ансамбль народної пісні Березівського центру культури. Усіх глухівчан, які вже досягли поважного віку привітала секретар міської ради Олена Демішева.

Мешканці Глухова, які  завітали на свято, мали змогу побачити виставки та майстер-класи народної творчості під назвою «Світ захоплень», фотовиставку з життя "Університетів третього віку",

поспостерігати за змаганнями «Універсальний спортсмен» та «Біла тура».

До їхньої уваги організатори заходу представили поетичний арт, екскурсійну програму. До участі у фестивалі долучилися представники міста Путивль та об’єднаної Березівської громади. Духовий оркестр Глухівського міського палацу культури порадував містян урочистими звуками маршу та інших музичних творів.

Відтак,  можна сміливо стверджувати, що в нашому місті люди поважного віку мудрі, щирі,  з відкритим полум’яним серцем та молодою душею.