ДО ДНЯ УСИНОВЛЕННЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ГРУПИ ВЗАЄМОПІДТРИМКИ ДЛЯ ПРИЙОМНИХ СІМЕЙ

У м. Глухові функціонує 4 прийомні сім’ї, в яких виховується 10 прийомних дітей. 28.09.2018 року відділенням соціальної роботи для сім`ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради проведено засідання групи взаємопідтримки для прийомних сімей.

Метою проведення зустрічі було підвищення виховного потенціалу прийомних батьків. На зустріч з прийомними сім’ями була запрошена психолог територіального центру Мар`яна Шутько, яка провела тренінг для прийомних батьків.

020928

Важливим у спілкуванні учасників став обмін досвідом. На зустрічі групи прийомні батьки отримали допомогу у вирішенні актуальних проблем виховання і розвитку дітей, мали змогу подивитись на свої проблеми зі сторони, почути слова поради та підтримки. Прийомні батьки визнали, що такі заняття допомагають їм краще налагоджувати стосунки з дітьми, вирішувати проблеми у вихованні за допомогою професійних порад.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування населення Глухівської міської ради