ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ ДОВІРИ

В Управлінні Служби безпеки України в Сумській області діє  телефонна лінія довіри для спільної з громадськістю боротьби зі злочинністю та здійснюється особистий прийом громадян

Цілодобово за тел. номером 610-069 та на електронну поштову скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. громадяни можуть повідомити про можливі факти вчинення правопорушень, віднесених до підслідності СБУ: сепаратистська, терористична, диверсійна діяльність, шпигунство, контрабанда, а також корупційні прояви.

Інформація, що надійде до Служби безпеки України, буде перевірена.

Також мешканці регіону можуть звернутися до Управління СБУ в Сумській області особисто.

Графік особистого прийому громадян керівництвом Управління СБУ в Сумській області

Начальник Управління

Косинський

Владислав Володимирович

четвер

з 15-00 до 18-00

перший заступник начальника Управління

Захарченко

Юрій Миколайович

вівторок

заступник начальника Управління

Байдак

Юрій Григорович

понеділок

заступник начальника Управління

Швайка

Микола Миколайович

середа

з 14-00 до 18-00

В інші години доби, вихідні та святкові дні прийом громадян здійснює черговий Управління.

Жителі міст Глухів, Путивль, Кролевець, а також Глухівського, Путивльського та Кролевецького районів можуть звертатися безпосередньо до  Глухівського  міськвідділення  УСБУ  в  Сумській  області за   адресою: м. Глухів, вул. Шевченка, 8, тел. (05444) 2-20-76.

Прес-група УСБУ в Сумській області