"МАЛІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ"

Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів провів спортивну естафету.

З нагоди Дня фізкультури і спорту та з  метою  здорового способу життя 11 вересня 2018 року у Глухівському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулася спортивна естафета « Малі олімпійські ігри ».

Три команди  вихованців  «Промінчики», «Еверест» та  «Стріла»   пробували сили в різних естафетах і завзято виборювали перемогу в кожному змаганні допомагаючи один одному та підтримуючи оплесками. А по закінченню всі учасники отримали медалі та солодкі подарунки від міського голови Мішеля Терещенко.

Тамара Ярина, директор Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів