ВСЕУКРАЇНСЬКІ ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ

З 8 по 9 вересня 2018 року в місті Глухові пройшли Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі).

111026

Змагання розпочались з урочистого відкриття 8 вересня на літно-посадковому майданчику «Глухів». Привітати учасників змагань прийшли начальник відділу освіти Людмила Васянович, заступник командира військової частини А3958 з морально-психологічного забезпечення, майор Юрій Юрчишин, завідуючий науково-технічним відділом Сумського ОЦПО та РТМ Сергій Статівка та завідувач лабораторією авіамоделювання Українського  державного центру позашкільної освіти Ігор Міленін.

111027

До участі у змагання долучились команди Одеси, Дніпра, Вінниці, Волині, Полтави, Києва та Глухова.

Протягом двох днів глухівчани мали змогу спостерігати польоти та вболівати за своїх спотрсменів.

За результатами змагань І місце отримала команда Дніпра, ІІ місце зайняла Вінницька команда, ІІІ місце посіла команда Сумської області, яку представляли вихованці міського центру позашкільної освіти Глухівської міської ради. До складу команди входили Микита Малютін, Кирило Туман та Дмитро Борщ (керівник Юрій Толстий).

У класі «повітряного бою» Микита Малютин як пілот отримав ІІІ місце, Дмитро Борщ як механік посів ІІІ місце.

111025

Змагання такого рівня проходили в нашому місті вперше. Вони не тільки пропагують розвиток авіомодельного спорту, але й підносять престиж Глухова на вищий рівень.

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56