ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

"Фізкульт-ура!" – скандували трибуни міського стадіону, здіймаючи бурхливі овації! Саме так можна охарактеризувати День фізичної культури і спорту в місті Глухові. З самого ранку Глухівчани та гості міста мали можливість спостерігати за дійством, яке розверталось в обіймах стадіону «Дружба».

На урочистому відкритті свята присутніх привітали секретар міської ради Олена Демішева та начальник відділу молоді та спорту Михайло Плотницький.

Вони провели урочисту церемонію нагородження активістів фізкультурно-спортивного руху, майстрів спорту, кращих спортсменів міста, вчителів, викладачів фізичного виховання та тренерів - вручили грамоти, подяки за спортивні досягнення різного рівня.

По завершенню нагородження розпочалась спартакіада серед команд дитячих закладів міста.

Кульмінацією свята стали показові виступи спортивних клубів, громадських організацій та танцювальних колективів. Велика вдячність: вихованцям відділень ДЮСШ, спортивному клубу ГНПУ ім. О.Довженка, спортивному клубу професійно-педагогічного коледжу Глухівськго НПУ ім.О.Довженка, спортивному клубу агротехнічного інституту ім.С.А. Ковпака Сумського НАУ, курсантам громадської організації «Молодіжний військово-патріотичний клуб «Мужність», громадській організації «Військово-патріотичний рух «Джура», брейк данс колективу «Hot unity» та запальним зірочкам - Pole sport dance studio «FreeDom». Всі вони показали високий рівень майстерності, кожен у своєму спортивному напрямку.

Паралельно цим подіям проходили змагання з паркового волейболу серед жіночих команд, міні-футболу по спрощеним правилам «6+1», стрільбі з пневматичної гвинтівки, перетягуванні канату, та спартакіада силачів : контактування автомобільного колеса, тяга автомобіля, підняття колоди. Під час святкування привітання для всіх спортсменів надіслав наш земляк - Сергій Седнєв.

За результатами змагань:

Спартакіада силачів :
1 місце – Кириченко Андрій;
2 місце – Макроусов Вячеслав;
3 місце – Медьвідь Роман.
Перетягування канату:
1 місце – команда «ГАТІ СНАУ 1»
2 місце – команда «ГАТІ СНАУ 2»
3 масце – команда «Мужність»
Міні футбол за спрощеними правилами:
1 місце – команда «Кравець»;
2 місце – команда « Росток Холдінг»;
3 місце – команда «ГАТІ СНАУ»;
3 місце – команда «ППК ГНПУ».
Парковий волейбол серед жіночих команд:
1 місце – «ВК ім.К.Реви»;
2 місце – ППК ГНПУ;
3 місце – ГНПУ ім. О.Довженка.
Стрільба з пневматичної гвинтівки:
(серед жінок)
1 місце – Хімченко Валерія;
2 місце – Ситник Ганна;
3 місце – Мармус Регіна.
(серед чоловіків)
1 місце – Поцелуєв Іван;
2 місце – Романенко Кирило;
3 місце – Ковальчук Андрій.
Переможці та учасники були відзначені грамотами, грошовими винагородами, та солодкими подарунками.
Відділ молоді та спорту Глухівської= міської ради висловлює слова щирої подяки підприємствам, установам та організаціям, які сприяли в організації та проведенні фізкультурно-спортивного свята.