В ГЛУХОВІ ОГОЛОШЕНО ДНІ ЖАЛОБИ

Шановні мешканці Глухова!

З метою вшанування пам’яті загиблого старшого солдата КАРПУНА Владислава Миколайовича, учасника Операції об’єднаних сил, стрільця зенітно-ракетного взводу 16-го окремого мотопіхотного батальйону 58-ї окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ Збройних сил України, який загинув, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на Сході України, 9 та 10 вересня 2018 року в Глухові оголошено Дні жалоби.

На знак скорботи за загиблим у місті будуть приспущені Державні Прапори України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах територіальних органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міста, обмежено проведення розважально-концертних заходів на території Глухова, заборонено звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого , який героїчно захищав нашу державу від посягань підступного  ворога на Сході країни.