ЮНІ ГЛУХІВЧАНИ ЗМАГАЛИСЯ В БОГАТИРСЬКОМУ БАГАТОБОРСТВІ

На цьому тижні в Україні святкують своє професійне свято представники сфери фізичної культури і спорту, і по всій країні проводиться маса спортивних заходів. У Глухові перше змагання присвячене Дню фізичної культури і спорту пройшло 5 вересня в загальноосвітній школі №2, де міський центр «Спорт для всіх» та фізкультурно-спортивний клуб «Гармонія» (керівник заслужений тренер України Фелікс Колтаков) провели серед семикласників турнір з богатирського багатоборства «Котигорошко».

Команди юних спортсменів «Шторм» і «Максимус» змагалися в п'яти богатирських конкурсах: прогулянка фермера, кантування покришки, естафета, армспорт, перетягування канату.

В результаті серйозних баталій на спортивній арені перемогу святкувала команда «Шторм».

Всі учасники турніру з богатирського багатоборства «Котигорошко» були нагороджені дипломами та солодкими призами.

Радує, що навіть після завершення змагань хлопці довго не відпускали організаторів, просили дати можливість ще повправлятися на богатирських снарядах, особливою популярністю користувався обладнання для армспорту.

Охочих спробувати свої сили було дуже багато і серед дівчаток. Як то кажуть популяризація занять спортом в дії.

Окрема подяка за допомогу в організації турніру спортсменам клубу «Гармонія»: майстру спорту України, призеру чемпіонатів і кубків України з пауерліфтингу Андрію Смоліну, переможцям і призерам обласних змагань з пауерліфтингу Максиму Сидоркіну та Михайлу Фатєєву.

Займайтеся спортом! Любіть рідне місто Глухів!

Микола Колтаков, директор МЦФЗН «Спорт для всіх», майстер спорту України міжнародного класу