ВШАНОВУЄМО ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ

5 вересня в Україні вшановується День пам’яті – 100 років з дня початку «червоного терору» – злочинної репресивної політики комуністичного режиму, жертвами якої стали люди, які обіймали більш-менш високе становище у суспільстві – професори, лікарі, інженери, партійні лідери, колишні високі чиновники, генерали, найвищі духовні особи, представники купецтва й аристократії, прості ремісники і селяни.

На території України червоний терор розпочався у січні 1918 року із вторгненням загонів Муравйова,який влаштував у Києві різанину. Із цього часу насильство і терор стали основними методами утвердження в Україні радянської влади.

За різними даними, упродовж 1918 – 1919 років було знищено від кількох тисяч до понад півтора мільйона осіб.

Пам’ятаймо про невинно загублені життя і звірства проти людяності, продиктовані ідеєю диктатури пролетаріату.