ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

У четвер у конференц-залі Національного заповідника "Глухів" відбулось засідання Громадської ради. Захід проходив три години поспіль. Присутні заслухали доповідь директора заповідника Ірини Мошик про роботу закладу.

100915

Вона чітко окреслила коло проблем, з якими стикається заповідник у своїй діяльності по причині відсутності належного фінансування та недосконалості чинного законодавства в частині збереженнята та охорони історичних пам'яток, як місцевого, так і національного значення в Глухові. 

100912

100910

100905

Присутні в залі бурхливо та емоційно обговорювали можливі шляхи вирішення болючих питань, як то перекриття дороги під аркою,

100907

 

виділення коштів обласними депутатами на будівництво об'їздних шляхів для пересування вантажівок, припинення бездіяльності та хабарництва в органах правопорядку тощо.

100914
Також, запрошена на зустріч депутат обласної ради Надія Вайло зазначила, що провокації активістів в соціальній мережі щодо руйнації національної пам’ятки
Київської брами внаслідок її підприємницької діяльності, має під собою , перш за все, політичне підґрунтя. Проте, конкретизувати, хто на її думку, намагається звести з нею рахунки, вона не стала.

100906

Міський голова Мішель Терещенко наголосив на тому, що в країні і в Глухові мусить діяти  Закон і захищати права всіх без вийнятку громадян, а депутати міської та обласної рад повинні дбати про місто і підтримувати ініціативу влади щодо вжиття заходів по збереженню пам'яток та розвитку туризму в нашому місті.

100913

 Директор НЗ "Глухів" Ірина Мошик завірила учасників засідання в тому, що іі колектив завжди готовий співпрацювати з міською владою задля того, щоб зберегти нашу багату історичну і архітектурну спадщину та передати їі нашим нащадкам. 

А між тим, всі проекти по збереженню нашої історичної і культурної спадщини, які пропонує міський голова, блокуються опозиційними депутатами Глухівської міської ради.  

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56