ОГОЛОШЕНО ПРО ПІДОЗРУ УЧАСНИКАМ КРИМІНАЛЬНОГО УГРУПОВАННЯ

Співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією під процесуальним керівництвом прокуратури затримали у Шостці на Сумщині учасників кримінального угруповання за вимагання грошей з бізнесмена.

У рамках розпочатого кримінального провадження оперативники спецслужби встановили, що двоє зловмисників, наближених до місцевого «злодія в законі», вимагали п’ять тисяч доларів з місцевого комерсанта. За цю суму вони обіцяли «владнати» конфлікт з бізнес-партнером, у разі відмови сплатити гроші погрожували чоловіку фізичним насильством.

Правоохоронці затримали двох зловмисників у одному із закладів громадського харчування у Шостці під час отримання частини суми у розмірі тридцять тисяч гривень. Затриманим оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст.189 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Прес-група УСБУ в Сумській області