НА СУМЩИНІ СБУ ЗАТРИМАЛА ПРАЦІВНИКА ВИПРАВНОЇ КОЛОНІЇ НА ЗБУТІ НАРКОТИКІВ

Співробітники Служби безпеки України спільно з оперативниками пенітенціарної служби під процесуальним керівництвом прокуратури викрили начальника одного з відділень відділу соціально-виховної та психологічної роботи Роменської виправної колонії, який систематично постачав ув`язненим наркотичні засоби.

Правоохоронці встановили, що посадовець проносив до виправного закладу заборонені до обігу предмети та наркотики і збував їх засудженим. Кошти ділок отримував від родичів ув`язнених на банківський рахунок. Розмір грошової винагороди за кожну таку «передачу» становив близько двох тисяч гривень.

Співробітники Служби безпеки затримали зловмисника після чергової спроби пронести на територію колонії близько ста сорока грамів канабісу. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 та ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру. Тривають слідчі дії.

Прес-група УСБУ в Сумській області