ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ ЧАСТИНИ НЕВИКОРИСТАНОЇ СУМИ СУБСИДІЇ

Управління соціального захисту населення повідомляє, що продовжується прийом заяв про перерахування частини невикористаної суми субсидії, що в еквіваленті не перевищує 150 кВт/г електричної енергії або 100 куб. метрів природного газу (в разі використання індивідуального опалення).

Для отримання коштів невикористаної житлової субсидії необхідно подати заяву до УСЗН Глухівської міської ради до 1 вересня поточного року. При собі мати документ, що посвідчує особу, ідентифікаційний код та виписку особового рахунку одержувача субсидії в банківській установі (реквізити рахунку).

За рішенням комісії строк подання заяви щодо отримання коштів невикористаної житлової субсидії може бути продовжено до 1 листопада поточного календарного року.

У разі смерті особи, якій призначено житлову субсидію на оплату послуг з постачання та розподілу природного газу або постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії виплачується за заявою особи із складу домогосподарства, на яку розраховано житлову субсидію в опалювальний сезон.

Згідно інформації УСЗН Глухівської міської ради.