ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТВЕРДИМ ПАЛИВОМ СІМЕЙ УЧАСНИКІВ АТО

Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради забезпечує відповідно Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017- 2021 роки «Про забезпечення твердим паливом (дровами ) сімей учасників антитерористичної операції» сімей учасників антитерористичної операції твердим паливом один раз на рік, в обсягах 5 кубічних метрів твердолистяних або 6 кубічних метрів шпилькових та м’яколистяних порід, або 1,2 тонни торфобрикетів на домогосподарство.

Виплата компенсації готівкою у сумі 2500 грн. здійснюється за місцем реєстрації 1 раз на рік на домогосподарство.
Забезпечення твердим паливом або виплата компенсації на його придбання надається у разі, коли житлове приміщення не забезпечене електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.
Громадяни, що мають право на даний вид пільги, повинні звернутись до Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради за адресою м. Глухів, вул. Курлука 1/3, каб. № 10 та надати наступні документи:
-копія паспорта заявника;
-довідка про те, що житлове приміщення забезпечується опаленням із застосуванням твердого палива та не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення;
-копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;
-копія довідки про безпосередню участь особи в АТО;
-довідка про склад сім’ї з місця реєстрації;
-реквізити рахунку в банку, на який перераховуватиметься компенсація (у разі надання компенсації).

Згідно інформації УСЗН Глухівської міської ради.