ІСТОРІЯ МІСТА - В ІМЕНАХ

У 1998 році з метою стимулювання і відзначення багаторічної сумлінної праці громадян та трудових колективів міста була заснована Книга Пошани Глухівської міської ради. І вже упродовж 20 років вона є проявом глибокої поваги до досягнень глухівчан, які здійснили вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток Глухова.

Книга Пошани міської ради – це своєрідний літопис про людей, які своїм талантом і працелюбністю, інтелігентністю й порядністю здобувають авторитет стародавнього міста. За час свого існування її сторінки поповнилися прізвищами і фотографіями 58 глухівчан та 32 трудових колективів. Але це, звичайно, не рубіж її написання. Тому щороку книга поповнюється новими прізвищами.

Для того, щоб на довгі роки закарбувати ім’я гідного глухівчанина чи колектив в історію рідного міста, до виконавчого комітету Глухівської міської ради необхідно подати клопотання про відповідне заохочення. У ньому зазначаються конкретні результати роботи особи чи колективу, що стали підставою для порушення клопотання про його заохочення, відомості про нагородження державними та відомчими нагородами, а також коротка біографічна довідка/інформація про досягнення колективу.

Тож запрошуємо всіх до спільного написання хроніки, що дозволить надовго зберегти життєві історії про високий професіоналізм та майстерність глухівчан на сторінках, що не зітруться з роками.

Відзначення осіб, занесених до Книги Пошани міської ради, традиційно відбудеться на урочистому зібрані, присвяченому Дню незалежності України.

Інформацію щодо представлення до нагородження можна отримати за тел.: 2-40-69.

Клопотання приймаються до 15 серпня 2018 року в приміщенні виконавчого комітету Глухівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 6, кабінет № 9.