ГЛУХІВ ЗАЦІКАВИВ ПРЕДСТАВНИКІВ ОТГ ІЗ РІЗНИХ КУТОЧКІВ КРАЇНИ

Минулого тижня Глухів привітно зустрічав гостей, членів делегацій Житомирської, Вінницької та Чернівецької областей, які завітали до нашого міста з метою обміну досвідом на тему брендування громад та створення і розвиток фестивального руху в рамках стаді-туру до Сумської області. Проведення такого неординарного заходу присвячене тематиці вивчення кращих практик проведення фестивалів в ОТГ Сумської області та здійнюється за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

І до нас вони завітали не випадково. Адже саме Глухів віднедавна став центром проведення фестивалів, що популяризують українську культуру, духовність нашого народу, знайомлять з цікавими пам'ятками, визначними історичними місцями, відомими постатями нашого краю.

30 1056
До уваги учасників заходу було запропоновано перегляд презентації фестивалей, що проходили в Глухові: " Льон-фест 2018", фестиваль різьбярства, фестивалі "Стежками козацької слави" та “Чернеччина Festival”.

30 1055
Як і завжди, не залишився осторонь Націольнальний заповідник "Глухів", без участі якого нині не проходить жодний візит гостей до нашого міста. Саме працівники заповідника, який безперечно є безцінною скарбницею нашої історії, знайомлять усіх бажаючих з її таємницями.

Отож, нема жодних сумнівів у тому, що спільними зусиллями ми зможемо привернути увагу туристів та залучити інвесторів до старовинного містечка, велич якого назавжди закарбована на скрижалях історії України.