ГЛУХІВ ЗАЦІКАВИВ ПРЕДСТАВНИКІВ ОТГ ІЗ РІЗНИХ КУТОЧКІВ КРАЇНИ

Минулого тижня Глухів привітно зустрічав гостей, членів делегацій Житомирської, Вінницької та Чернівецької областей, які завітали до нашого міста з метою обміну досвідом на тему брендування громад та створення і розвиток фестивального руху в рамках стаді-туру до Сумської області. Проведення такого неординарного заходу присвячене тематиці вивчення кращих практик проведення фестивалів в ОТГ Сумської області та здійнюється за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

301105

І до нас вони завітали не випадково. Адже саме Глухів віднедавна став центром проведення фестивалів, що популяризують українську культуру, духовність нашого народу, знайомлять з цікавими пам'ятками, визначними історичними місцями, відомими постатями нашого краю. 

30 1056
До уваги учасників заходу було запропоновано перегляд презентації фестивалей, що проходили в Глухові: " Льон-фест 2018", фестиваль різьбярства, фестивалі "Стежками козацької слави" та “Чернеччина Festival”.

30 1055
Як і завжди, не залишився осторонь Націольнальний заповідник "Глухів", без участі якого нині не проходить жодний візит гостей до нашого міста. Саме працівники заповідника, який безперечно є безцінною скарбницею нашої історії, знайомлять усіх бажаючих з її таємницями.

301054
Отож, нема жодних сумнівів у тому, що спільними зусиллями ми зможемо привернути увагу туристів та залучити інвесторів до старовинного містечка, велич якого назавжди закарбована на скрижалях історії України.

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56