ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЛІ

Привітання з нагоди професійного свята лунали сьогодні  на адресу працівників торгівлі.

Відтак, за значні досягнення в розвитку торговельного обслуговування населення міста та з нагоди Дня працівників торгівлі Грамотою Глухівської міської ради нагородили: Лагуту Ганну Жанівну – продавця магазину приватного підприємця Буйкова Л.І., Абрамчук Ірину Володимирівну – продавця магазину приватного підприємця Буйкова О.С., Ісаєва Віктора Івановича – бармена піцерії приватного підприємця Никифорової Т.М., Гурець Ларису Миколаївну – продавця магазину приватного підприємця Шадріної О.П., Кудояр Тетяну Олександрівну – продавця магазину приватного підприємця Рибалка Д.В., Коваль Наталію Петрівну – продавця магазину приватного підприємця Буйкової Л.І., Петриченко Світлану Володимирівну – продавця магазину приватного підприємця Никифорової Т.М.

Отож, дорогі працівники торгівлі! Прийміть наші щирі привітання зі святом! Бажаємо Вам , щоб від роботи  Ви отримували матеріальне  і моральне задоволення! Нехай кожен Ваш день буде приємним і вдалим, а у Ваших родинах завжди панують мир, любов,щастя і злагода.