ПРО ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЙ

Проведення медичної реформи в Україні мешканці Глухова активно обговорюють вже давно, адже згідно з наказом Міністерства охорони здоров`я України №503 від 19.03.2018 р. "Про затвердження Порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу, та форми декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу" комунальний заклад «Глухівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» розпочав підписувати декларації з населенням з 01 травня 2018 р.

Відтак, повідомляємо мешканців міста про те, що в приміщенні нашого закладу є можливість ознайомитись із інформацією про наших лікарів, з якими можна підписати декларацію. Необхідну інформацію розміщено на стендах, роз’яснення з приводу питань, які виникають, можна отримати в реєстратурі та безпосередньо у кабінеті, де підписують декларації. Варто зазначити, що протягом останнього часу робота з підписання декларацій активізувалась, на даний час підписано 7000 угод з лікарями. Лідером серед лікарів-терапевтів та сімейних лікарів, з якими вже підписано декларацію, є Тимошенко Наталія Святославівна, серед лікарів-педіатрів - Лазаревич Крістіна Олександрівна.

Також хочемо звернути особливу увагу громадян на те, що пацієнт, який не бажає підписувати декларацію з лікарем у разі необхідності зможе отримати лише невідкладну допомогу, але сімейний лікар не зможе провести лабораторне обстеження, виписати рецепт на ліки, відкрити лікарняний лист, видати направлення на консультацію до спеціаліста, який надає спеціалізовану медичну допомогу.

Отож, запрошуємо населення міста Глухів та Глухівського району приходити та підписувати декларації з лікарями комунального закладу «ГЦПМСД».

Згідно інформації КЗ «Глухівський ЦПМСД».