ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ

Дорогі Глухівчани!

Щиро вітаю Вас із Днем Конституції України – святом, що символізує споконвічну волелюбність та прагнення українців жити в мирі і злагоді в незалежній, правовій і  заможній державі.
Наша Конституція  дає нам багато прав, серед яких право на життя, працю, свободу віросповідання, освіту, тощо. Це відкриває двері всім до гідного життя. Отож, ми повинні поважати нашу Конституцію. У майбутньому вона стане основою для побудови гармонійного, справедливого, стабільного і процвітаючого суспільства, яким ми будемо пишатися!

28 1712

Однак, демократичний розвиток ніколи не був легким. Революція Гідності ще не завершилася! І за наші права ми мусимо боротися! Нам сьогодні  особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, сьогодні українці мужньо і безстрашно відстоюють своє право на гідне життя зі зброєю в руках  у кривавій  війні з підступним агресором.
Тож маємо набратися терпіння і віри. Мусимо зробити все від нас залежне, щоб наступні покоління українців пишалися тим, що живуть на рідній землі!
Нехай це свято додає нам наснаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній перемозі!

Слава Глухову!Слава Україні!
Мішель Терещенко, Глухівський міський голова