Призов триває...

Виконавчий комітет Глухівської міської ради нагадує, що триває призов на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань, який розпочався 1 жовтня і триватиме до 30 листопада.

Відповідно до ст. 15 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову. У разі неявки до призовної дільниці, призовник притягується до адміністративної відповідальності, яке передбачає покарання у вигляді штрафу розміром від 5 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 до 119 грн.). А за ухилення від призову – три роки позбавлення волі.

Запевняємо батьків та призовників, що згідно із воєнною доктриною України, «строковикам» заборонено брати участь у бойових діях, тобто в зону АТО їх не відправлятимуть.