Скликання першого пленарного засідання шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42, частин четвертої та п’ятої статті 46 та частини восьмої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
  1. Скликати перше пленарне засідання  шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання 25 травня  2022 року о 10.00 в залі засідань міської ради.
  2. На розгляд першого пленарного засідання   шістнадцятої сесії міської ради винести питання:
2.1.Про зміну найменування Дунаєцького навчально-виховного комплексу: дошкільного навчального закладу-загальноосвітньої школи I-III ступенів Глухівської міської ради Сумської області.
2.2.Про утворення місцевої пожежної охорони у складі місцевих пожежних команд при Комунальному підприємстві «Баницьке» Глухівської міської ради та Комунальному підприємстві  «Полошківське» Глухівської міської ради.
2.3.Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Глухівської міської ради на 2022 рік.
2.4.Про передачу в оренду земель сільськогосподарського призначення ТОВ «Еліфібр».
2.5.Про передачу в оренду земель сільськогосподарського призначення ТОВ «Глухів-Агроінвест».
 2.6.Про надання дозволу закладам освіти Глухівської міської ради на використання та списання залишків продуктів харчування в умовах воєнного стану.
2.7.Про включення до Переліку другого типу  та передача в оренду майна  комунальної власності Глухівської міської ради.
2.8.Про прийняття майна у комунальну власність Глухівської міської ради.
2.9.Про затвердження звіту про виконання бюджету Глухівської міської територіальної громади за  I квартал 2022 року.
2.10. Про внесення змін до рішення Глухівської міської ради від 22.12.2021 №424 «Про бюджет Глухівської міської територіальної громади на 2022 рік».
2.11.Інші питання.
  1. Засідання  постійних комісій міської ради провести 23 травня 2022 року о 14.00 згідно з порядком денним роботи комісій.
gerb sayt2021 © Всі права захищено.