Скликання першого пленарного засідання одинадцятої сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42, частин четвертої та п’ятої статті 46 та частини восьмої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
  1. Скликати перше пленарне засідання одинадцятої сесії міської ради восьмого скликання  22 жовтня  2021 року о 10.00  в залі засідань міської ради.
  2. На розгляд першого пленарного засідання  одинадцятої  сесії міської ради винести питання:
2.1.Про структуру та граничну чисельність апарату Глухівської міської ради та її виконавчого комітету.
2.2.Про внесення змін до складу виконавчого комітету Глухівської міської ради восьмого скликання.
2.3.Про затвердження переліку базової мережі закладів культури комунальної власності Глухівської міської ради у новій редакції.
2.4.Про переведення на обслуговування централізованою бухгалтерією відділу освіти Глухівської міської ради ведення бухгалтерського обліку Баницького навчально-виховного комплексу: дошкільного навчального закладу-загальноосвітньої школи I-III ступенів Глухівської міської ради Сумської області.
2.5.Про надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів.
2.6.Про земельні ділянки сільськогосподарського призначення.
2.7.Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
2.8.Про регулювання земельних відносин.
2.9.Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) неуспадкованих земельних часток (паїв) на території Глухівської міської ради Шосткинського району Сумської області.
2.10.Про затвердження проектів землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) на території Глухівської міської ради Шосткинського району Сумської області.
2.11.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Глухівської міської ради на 2019 рік та наступні 2020-2021 роки.
2.12.Про доповнення до Переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2021 році.
2.13.Про продовження договорів оренди комунального майна без проведення аукціону.
2.14.Про затвердження звіту про виконання бюджету Глухівської міської територіальної  громади за 9 місяців.
2.15. Про внесення змін до рішення Глухівської міської ради від 24.12.2020 №89 «Про бюджет Глухівської міської територіальної громади на 2021 рік».
2.16.Інші питання.
3. Засідання  постійних комісій міської ради провести 20 жовтня 2021 року о 14.00 згідно з порядком денним роботи комісій.

Глухів