Про скликання засідання виконавчого комітету Глухівської міської ради

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на 2020 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 18.12.2019 № 295, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, статтею 53 та частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  23.01.2020 року о 13.00 годині засідання виконавчого комітету міської ради з порядком денним:

1.1. Про надання одноразової грошової допомоги.

Готує: управління соціального захисту населення міської ради.

Доповідає: Павленко Р.В. – начальник управління соціального захисту населення міської ради.

1.2. Про ліміти споживання енергоносіїв на 2020 рік для бюджетних установ, що фінансуються з міського бюджету.

Готує: фінансове управління  міської ради.

Доповідає: Онищенко А.В. – начальник фінансового управління  міської ради.

1.3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за 2019 рік.

Готує: відділ «Центр надання адміністративних послуг»  міської ради.

Доповідає: Цог Л.Г. – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» міської ради.

1.4. Про виконання плану роботи виконавчого комітету міської ради за ІV квартал 2019 року та за 2019 рік.

Готує: організаційно – контрольний відділ апарату міської ради та її виконавчого комітету.

Доповідає: Кащенко Т.О. – начальник організаційно – контрольного відділу апарату міської ради та її виконавчого комітету.

1.5. Про роботу виконавчих органів міської ради у ІІ півріччі 2019 року по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

1.6. Про присвоєння звання «Професіонал 2019 року».

1.7. Про стан військового обліку на території міста Глухова у 2019 році та завдання щодо його поліпшення у 2020 році.

Готує: відділ з правової та внутрішньої політики міської ради.

Доповідає: Гамалій Н.М. –в.о. начальника відділу з правової та внутрішньої політики міської ради.

1.8. Про дозвіл на передачу в оренду частини нежитлового приміщення.

Готує: управління соціально-економічного розвитку міської ради.

Доповідає: Станицький С.М. – головний спеціаліст відділу комунальної власності та земельних відносин управління соціально-економічного розвитку міської ради.

1.9. Про надання дозволу на вкладання власних коштів для здійснення реконструкції, технічного переоснащення, поліпшення орендованого майна.

Готує: управління соціально-економічного розвитку міської ради.

Доповідає: Данько В.В.  – начальник відділу комунальної власності та земельних відносин управління соціально-економічного розвитку міської ради.

1.10. Про рішення, прийняті в робочому порядку.

Доповідає: Гаврильченко О.О. – керуюча справами виконавчого комітету міської ради.

1. Контроль за організацією виконання цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету міської ради Гаврильченко О.О.

В.о. міського  голови                                                                               Олена ДЕМІШЕВА