Про скликання засідання виконавчого комітету Глухівської міської ради

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на 2019 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.12.2018 № 354, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, статтею 53 та частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.     Скликати  21 листопада 2019 року о 13.00 годині засідання виконавчого комітету міської ради з порядком денним:

1.1.   Про надання одноразової грошової допомоги.

Готує: управління соціального захисту населення міської ради.

Доповідає: Павленко Р.В. – начальник управління соціального захисту населення міської ради.

1.2. Про проведення приписки громадян України 2003 року народження до призовної дільниці Глухівського ОМВК та відбір кандидатів у вищі військові навчальні заклади.

Готує: відділ з правової та внутрішньої політики  міської ради.

Доповідає: Лупанова О.О. – в.о.начальника відділу з правової та внутрішньої політики  міської ради.

1. Контроль за організацією виконання цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету міської ради Гаврильченко О.О.

В.о. міського  голови                                                                               Олена ДЕМІШЕВА