Про скликання засідання виконавчого комітету Глухівської міської ради

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на 2019 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.12.2018 № 354, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, статтею 53 та частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  25 липня 2019 року о 13.00 годині засідання виконавчого комітету міської ради з порядком денним:

1.1. Про підсумки виконання бюджету міста за І півріччя 2019 р.

Готує: фінансове управління міської ради.

Доповідає: Онищенко А.В. – начальник фінансового управління міської ради.

1.2. Звіт про роботу відділу з питань державної реєстрації Глухівської міської ради.

Готує: відділ з питань державної реєстрації міської ради.

Доповідає: Глазунов О.І. – начальник відділу з питань державної реєстрації міської ради.

1.3. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І півріччя 2019 року.

Готує: відділ «Центр надання адміністративних послуг» міської ради.

Доповідає: Цог Л.Г. – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» міської ради.

1.4. Про роботу виконавчих органів міської ради у І півріччі 2019 року по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Готує: організаційно-контрольний відділ апарату міської ради та її виконавчого комітету.

Доповідає: Кащенко Т.О. – начальник організаційно-контрольного відділу апарату міської ради та її виконавчого комітету.

1.5. Про виконання плану роботи виконавчого комітету Глухівської міської ради на ІІ квартал 2019 року.

1.6. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації, власними розпорядчими документами за І півріччя 2019 року та заходи щодо її посилення.

1.7. Про рішення, прийняті в робочому порядку.

Доповідає: Гаврильченко О.О. – керуюча справами виконавчого комітету  Глухівської міської ради.

1. Контроль за організацією виконання цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету міської ради Гаврильченко О.О.

В.о. міського  голови                                                                                 О.ДЕМІШЕВА