Про скликання засідання виконавчого комітету Глухівської міської ради

Відповідно до плану роботи виконавчого комітету міської ради на 2019 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.12.2018 № 354, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, статтею 53 та частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати  20 червня 2019 року о 13.00 годині засідання виконавчого комітету міської ради з порядком денним:

1.1. Про стан споживання енергоносіїв та комунальних послуг за січень - квітень 2019 р.

Готує: фінансове управління міської ради.

Доповідає: Онищенко А.В. – начальник фінансового управління міської ради.

1.2. Про план роботи виконавчого комітету Глухівської міської ради на ІІІ квартал 2019 року.

Готує: організаційно-контрольний відділ апарату міської ради та її виконавчого комітету.

Доповідає: Кащенко Т.О. – начальник організаційно-контрольного відділу апарату міської ради та її виконавчого комітету.

1.3. Про призначення стипендій міського голови обдарованим і талановитим учням міста Глухова.

Готує: відділ освіти міської ради.

Доповідає: Матосова А.М. – начальник відділу освіти міської ради.

1.4. Про затвердження складу громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради.

Готує: управління житлово – комунального господарства та містобудування міської ради.

Доповідає: Сегеда М.Ю. – начальник управління житлово – комунального господарства та містобудування міської ради міської ради.

1.5. Про рішення, прийняті в робочому порядку.

Доповідає: Гаврильченко О.О. – керуюча справами виконавчого комітету  Глухівської міської ради.

1. Контроль за організацією виконання цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету міської ради Гаврильченко О.О.

Міський  голова                                                                                 М.ТЕРЕЩЕНКО