УВАГА! ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення скульптурної композиції народній артистці України, нашій землячці, почесному громадянину міста Глухова Аді Миколаївні Роговцевій

Найменування організатора громадського обговорення: Глухівська міська рада.

1. Зміст матеріалів винесених на обговорення:

- пропозицію щодо встановлення в місті Глухові скульптурної композиції народній артистці України, почесному громадянину міста Глухова Аді Миколаївні Роговцевій.

1. Мета проведення консультацій з громадськістю:

- збір пропозицій та зауважень для врахування громадської думки при виборі місця встановлення скульптурної композиції.

1. Особа, що внесла пропозицію щодо встановлення в місті Глухові скульптурної композиції народній артистці України, почесному громадянину міста Глухова Аді Миколаївні Роговцевій депутат Сумської обласної ради В.І,.Лисенко.
  2. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

21.08.2018 о14.00 в актовому залі Глухівській міській раді по вул. Шевченка, 6

1. Поштова адреса та (або) адреса електронної пошти, номер телефону, строк для подання пропозицій (зауважень): 41400, м. Глухів, вул. Спаська, 15, відділ містобудування та архітектури міської ради, (05444)24174, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.., до 21.08.2018. Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк до 21серпня 2018року. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.
  2. Місцезнаходження та (або) адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 41400, м. Глухів, вул. Спаська, 15, відділ містобудування та архітектури міської ради, (05444)24174, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
  3. Прізвище та ім'я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: начальник відділу містобудування та архітектури міської ради Хренов Олександр Олександрович.
  4. Спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:на офіційному сайті Глухівської міської ради.