Запитували? Відповідаємо!

Відповіді фахівців

15.08.2013

Громадянка С. звернулася з проханням компенсувати збитки на поновлення пам’ятника на Вознесенському кладовищі, понесенні в результаті загорання дерева.

Відповідно до абзацу другого підпункту 9.4 «Положення про порядок утримання кладовищ та функціонування місць поховань у м. Глухові», затвердженого міською радою від 05.04.2012 року № 350, у випадку псування намогильних споруд, не зареєстрованих в Книзі обліку намогильних споруд біля дерев, при їх падінні, відновлення намогильних споруд здійснюється  за рахунок коштів власника намогильної споруди. Відповідно до абзацу четвертого підпункту 9.4 пункту 9 Положення у разі ушкодження намогильних споруд, що не зареєстровані у встановленому  порядку, відшкодування власниками матеріальних збитків не здійснюється.

12.08.2013

Мешканці вул. Крупської, 28 звернулися з прохання улаштувати асфальтове покриття у дворі будинку.

Земельна ділянка, на якій розташований будинок разом з прилеглою територією надано в оренду ОСББ. На цій же ділянці мешканцями побудовані гаражі без дозволу міської ради. Під’їзд до гаражів здійснюється через територію, прилеглу до будинку, тобто земельна ділянка використовуються тільки для потреб мешканців будинку « 28. Благоустрій прилеглої до будинку і гаражів території повинен здійснюватися за кошти мешканців.

Рішенням міської ради від 21.12.2013 року № 490 «Про бюджет міста на 2013 рік» передбачено 100 тис. грн. на капітальний ремонт під’їзної дороги до будинку № 28. В даний час виготовляється необхідна документація і до кінця року роботи будуть виконані.