Запитували? Відповідаємо!

Відповіді фахівців

24.07.2013

Заявниця К. обурена ситуацією у міському оздоровчому таборі «Сонячний»

Проведеною перевіркою встановлено, що харчування дітей здійснюється згідно погодженого з Держсанепідемслужбою перспективного меню, вартість харчування становить 39 грн. на добу на одну дитину.

Душові та кімната гігієни  працюють цілодобово, гаряча вода-постійно.

Згідно санітарно-гігієнічних вимог перебування сторонніх осіб, які не мають медичної довідки не рекомендоване.

В наявності обладнані місця для сушіння білизни, розташовані біля кожного загону.

Вихователі пропонують знімати покривало перед тим, як відпочивати на ліжку.

Скарг на роботу директора табору станом на 23.07.2013 не надходило.

05.07.2013

Заявниця Л. звернулася з проханням щодо проведення капітального ремонту  тротуару по вул. Терещенків біля буд. № 43.

На розгляд виконавчого комітет у міської ради  будуть надані пропозиції щодо внесення до плану соціально-економічного розвитку міста на 2014 рік проведення капітального ремонту тротуару по вул. Терещенків.