Запитували? Відповідаємо!

Відповіді фахівців

27.06.2013

Мешканець міста Г. скаржиться на те, що на Скоропадському озері поширюються випадки браконьєрства.

Проведено нараду при заступнику міського голови, голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участю рибінспектора Глухівського району Управління охорони, використання, відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області, якому дано доручення посилити інспекторський контроль на території міста, провести невідкладні профілактичні заходи щодо запобігання масовому браконьєрству, збереження рибних ресурсів Скоропадського озера.

Підготовлено листа до Управління охорони, використання, відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Сумській області про вжиття невідкладних заходів з цього питання на території міста.

16.06.2013

Мешканка гуртожитку по вул. Ціолковського, 6 Г. звернулася із заявою проте, що після обстеження її квартири працівниками виробничого управління водогінно-каналізаційного господарства їй було збільшено тариф на воду.

Заявниця користується загальним туалетом, але має бойлер. Враховуючи це, тариф на водо забезпечення та водовідведення з однієї людини згідно санітарних норм і правил складає 3,6 кв.м води, вартість якої з водовідведенням становить 40, 38 грн.