Запитання - відповіді

Відповіді фахівців

22.05.2013

Члени садівничого товариства «Ялинка» занепокоєні тим, що проїзжа  дорога до товариства кожного разу завалюється сміттям в результату руху сміттєвозів до міського звалища.

Міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення від 20.05.2013 №57/2 «Про заходи щодо ліквідації надзвичайної екологічної ситуації на міському звалищі твердих побутових відходів».

Також виготовлено проектно-кошторисну документацію на «Рекультивацію земель території звалища ТПВ в м. Глухів», яка знаходиться на експертизі. Після отримання коштів будуть проводитися роботи з рекультивації міського звалища.

20.05.2013

Мешканці будинку № 6 по вул. Вокзальній скаржаться на незадовільне водопостачання.

У зв’язку з настанням спекотних днів, жителі міста інтенсивно займаються поливом своїх городів, клумб, дворів та інше. Враховуючи великий водовідбір на полив, вода до будівель, що розташовані у найвищих місцях міста не доходить, незважаючи на тиск у мережі 5,6-5,8 атм.

Після звернення КВУВКГ до жителів міста щодо економії питної води, тобто зменшення використання на полив городів, проблем з водо забезпеченням  будинку не було.

Відповіді фахівців

11.04.2013

Мешканка будинку № 49 по вул. Терещенків скаржиться на те, що всіх мешканців попереджено про відключення будинку від газопостачання

Проведено збори мешканців будинку за участю міського голови, де надано роз’яснення, що в проектні документації не передбачено наявність димовентиляційних каналів для встановлення газових водонагрівальних колонок та висунута вимога керівництвом Глухівського цеху Шосткінського управління по експлуатації газового господарства щодо встановлення газової сигналізації та запропоновано виконати її повірку та встановлення.

22.04.2013

Заявник П. просить розібратися в такій ситуації: водоканал змушує жінку віддати на повірку лічильник на воду, в іншому випадку підприємство припиняє надання послуг водопостачання. Для того , щоб зняти лічильник жінка  повинна сплатити  власні  кошти. Чи правомірні такі дії, якщо інші установи надають такі послуги безкоштовно.

Згідно порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою КМУ від 20.05.2009 № 529 в п. 24 визначено наступне.

Витрати  з проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонту  квартирних засобів обліку води та теплової енергії, у тому числі їх демонтажу, транспортування та монтажу після повірки, визначаються відповідно до укладених договорів між виконавцем та субпідрядником, який виконує зазначені послуги, у розрахунку на один квадратний засіб обліку води та теплової енергії і нараховуються щомісяця споживачеві у складі послуги залежно від кількості таких засобів обліку шляхом додавання плати за проведення їх періодичної повірки, обслуговування і ремонту, у тому числі демонтажу, транспортування та монтажу після повірки, до загальної вартості послуг.

В зв’язку з тим, що в місті забезпечення лічильниками води складає біля 43 відсотків, в тариф не закладена вищенаведена  послуга.