Вакантні посади

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Управління соціального захисту населення Глухівської міської ради оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста відділу соціально-трудових відносин ( на час відпустки основного працівника у зв’язку з вагітністю та пологами) .

Вимоги до кандидата на вакантну посаду:

- громадянство України,

- освіта вища економічна чи юридична за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра,

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

- навички роботи на комп’ютері,

- володіння державною мовою.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

заяву про участь у конкурсі,

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції» за 2017 рік;

копію документа, який посвідчує особу;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Термін подання заяв для участі в конкурсі – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та оплати праці надається відповідальним за ведення кадрової роботи управління соціального захисту населення міської ради за телефоном:2-26-24.

Документи приймаються конкурсною комісією в приміщенні управління соціального захисту населення міської ради по вул. Курлука,1/3, кабінет № 13.

Конкурсна комісія УСЗН Глухівської міської ради.