Вакантні посади

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

М І С Ь К О Г О     Г О Л О В И
м. Глухів

16.03.2018                                                                                                                                          № 55-ОД

Про оголошення конкурсу
на заміщення вакантної посади

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів Глухівської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 07.11.2016 № 250-ОД, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з наявністю вакантної посади:
1. Оголосити та провести конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Глухівської міської ради:
2. Визначити такі умови проведення конкурсу:
1) термін прийняття документів для участі в конкурсі - 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення в засобах масової інформації;
2) професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата на посаду начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Глухівської міської ради:
- громадянство України;
- освіта вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;
- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років;
- знання Закону України «Про Державний реєстр виборців»;
- володіння державною мовою та комп`ютером.
3. Інформацію про оголошення конкурсу оприлюднити в засобах масової інформації.

Підстава:подання керуючої справами виконавчого комітету Глухівської міської ради Гаврильченко О.О. від 13.03.2018.

В.о. міського голови                                               О.М. Демішева