Вакантні посади

Розпорядження міського голови "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади"

ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

М І С Ь К О Г О     Г О Л О В И

01.11.2017                                                  м. Глухів                                                               № 222-ОД

Про оголошення конкурсу

на заміщення вакантної посади

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів Глухівської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови від 07.11.2016 № 250-ОД, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з наявністю вакантної посади:

1. Оголосити та провести конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Глухівської міської ради.
  2. Визначити такі умови проведення конкурсу:

1) термін прийняття документів для участі в конкурсі - 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення в засобах масової інформації;

2) професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидата на посаду головного спеціаліста відділу містобудування та архітектури Глухівської міської ради:

- громадянство України;

- освіта вища за спеціальністю «Архітектура», «Будівництво» за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

- вільне володіння державною мовою;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж за фахом в інших сферах діяльності не менше 1 року.

1. Інформацію про оголошення конкурсу оприлюднити в засобах масової інформації.

Міський голова                                                         М. Терещенко